دانلود رمان در پی انتقام اندروید

دانلود رمان در پی انتقام اندروید

دانلود رمان در پی انتقام اندروید

نام رمان:در پی انتقام

نویسنده:فاطمه

ژانر: اجتماعی

 pdfتعداد صفحات :۱۵۷

خلاصه:در مورد سه تا دوست که مثل سه برادرن و هر سه پلیس هستند
داستان با به قتل رسیدن یکی از اون ها شروع می شه

دوباره به اداره برگشت که سهیل گفت: چی شد؟ امیرعلی سر جایش نشست و گفت: تا عصر گزارش آماده می شه. سهیل گفت :خوبه .راستی دوربین ها رو چک کردم ولی چیز خاصی مشخص نیست بیا ببین.

امیرعلی از جا بلند شد و به طرف سهیل رفت و سهیل فیلم را پخش کرد. همان طور که سهیل گفته بود چیز خاصی مشخص نبود.

امیرعلی چند بار فیلم را نگاه کرد. یک سری رفت و آمد های عادی بود که ناگهان امیرعلی فیلم را متوقف کرد و گفت: سهیل این رو ببین! سهیل با دقت نگاه کرد یک مرد که پشتش به دوربین بود و رفتار مشکوکی داشت و لحظه ای کوتاه به دوربین نگاه انداخته بود.

سهیل و امیرعلی متفکر به این صحنه نگاه کردند قیافه اش واضح نبود.

با صدای در به خودشان آمدند ستوان حسینی احترامی گذاشت و گفت: این رو تو خونه سرگرد حمیدی پیدا کردیم و جلو رفت و یک تکه کاغذ را به امیرعلی داد.

امیرعلی به کاغذ نگاه کرد و اخمی کرد سهیل خودش را به سمت امیرعلی کشید و به کاغذ نگاه کرد با خواندن کاغذ اخمی کرد. روی آن نوشته شده بود : سرگرد کیانی و رضایی منتظر من باشید…

 

امیرعلی گفت: این ما رو از کجا می شناسه؟ سهیل همان طور که غرق در فکر بود گفت: نمی دونم بریم به سرهنگ خبر بدیم؟ _باشه بریم.

با هم به اتاق سرهنگ رفتند. سرهنگ با اخم و فکر آشفته به کاغذ نگاه کرد و بعد از کمی فکر کردن گفت: از الان به بعد مسئولیت این پرونده به کسی دیگه واگذار می شه. امیرعلی و سهیل با هم گفتند: چی؟ سهیل گفت :چرا؟ سرهنگ اخم غلیظی کرد و گفت: چرا شما نمی فهمید؟ جون شما تو خطره، هر کی بوده شما رو خوب می شناسه و ممکنه بلایی سرتون بیاره. سهیل گفت :ما می خوایم انتقام مهران رو بگیریم و حاضریم که هر کاری کنیم. سرهنگ گفت: نمیشه. همین که گفتم.

امیرعلی که تا آن لحظه ساکت بود از جا بلند شد و خیلی جدی گفت :من تحت هیچ شرایطی از این پرونده کنار نمی کشم، حتی اگه شما مسئولیت این پرونده رو به کس دیگه ای بدین ما کار خودمون رو می کنیم .

سرهنگ هم از جا بلند شد و با لحنی آرام گفت :این قدر لجبازی نکن خطرناکه. سهیل گفت:وقتی مهران رفت دیگه هیچی مهم نیست و برای این که بغضش نشکند گفت: امیرعلی بریم

 

پیشنهاد نودهشتیا

 

دانلود رمان فیلتر قرمز

دانلود رمان عیش و نوش

باکس دانلود
به این پست امتیاز دهید.
دانلود رمان در پی انتقام اندروید
3.5 از 4 رای
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
مطالب زیر را حتما بخوانید

پاسخ دهید!